Na

Na portalu SportSlaski.pl ukazał się artykuł o naszych staraniach, mających doprowadzić do spotkania członków Stowarzyszenia, kibiców i wszystkich zainteresowanych z Zarządem Ruchu Chorzów.

Poniżej jego fragmenty. Całość znajdziecie pod tym adresem.

Kibice chorzowskiego Ruchu chcą spotkania z prezesem Januszem Patermanem. Stowarzyszenie „Wielki Ruch” poinformowało, że do tej pory nie udało się ustalić jego terminu.

– Mieliśmy się spotkać we wtorek, ale termin jest przesuwany ze względu na zamieszanie wokół spraw licencyjnych. (…) Nie traktujemy więc tego w kategoriach uników, wierzymy w intencje Janusza Patermana który sam zapewnia, że chce się spotkać z kibicami i merytorycznie porozmawiać – zaznacza Piotr Jarzębak, prezes Stowarzyszenia Kibiców „Wielki Ruch”.

Jak ma wyglądać spotkanie? Wcale nie chodzi tu tylko o konfrontację przedstawicieli „Wielkiego Ruchu” z władzami klubu, a o rozmowę w zdecydowanie szerszym gronie. – Wyobrażamy sobie to tak, że spotykamy się na trybunie głównej i ten, kto będzie chciał się temu wszystkiemu przysłuchać lub zabrać głos dostanie na to swój czas. Ważne, by wszystko odbywało się w kulturalnej atmosferze. Nie mamy teraz czasu na kopanie się po kostkach. Jako kibice też powinniśmy się jednoczyć i dążyć do merytorycznej dyskusji – tłumaczy  prezes „Wielkiego Ruchu”.

źródło: SportSlaski.pl

%d bloggers like this: