W piątkowe popołudnie na chorzowskich kresach odbył się Dzień Dziecka organizowany przez KIBICE RAZEM Ruch ChorzówAkademia Piłkarska Ruch Chorzów,Uczniowski Klub Sportowy „Ruch” ChorzówWielki Ruch i GB Spartan Chorzów. W to słoneczne popołudniu przez boiska przewinęło się ok 1000 osób, a na najmłodszych kibiców czekało wiele atrakcji.

Był pokaz sztuk walki w wykonaniu zawodników Spartana, konkurs wiedzy o Ruchu Chorzów oraz konkurs plastyczny (oczywiście z nagrodami), kącik małego artysty, malowanie twarzy, bańki mydlane, tory przeszkód na boisku, nad którymi czuwali trenerzy z Akademii oraz Adler. Nie zabrakło również pokazów pierwszej pomocy, a swoje umiejętności zaprezentowali również strażacy z OSP Dąbrówka Mała.

Na najmłodszych czekały również przejażdżki na quadach oraz pokaz psów ratowniczych i możliwość zabawy z nimi. Dla wszystkich chętnych dzieci były również darmowe stoiska z napojami, lodami, popcornem, słodyczami, watą cukrową oraz tradycyjną grillowaną kiełbasą w asyście sznity z tustym. Była również loteria i stoisko z ciastami, z których sprzedaż zasiliła cel charytatywny. Każde dziecko mogło sobie również wybrać jeden z darmowych „niebieskich” gadżetów: plan lekcji, kolorowankę, czyścik do telefonu, smyczkę, vlepki, opaskę odblaskową, przybory szkolne oraz balony z R.

Wszystkim zaangażowanym w akcję, jak i wszystkim tym, którzy w piątkowe popołudnie pojawili się na Kresach serdecznie dziękujemy!

  • UKSWIELKI RUCH
    UKS & WR
%d bloggers like this: