Nieco ponad miesiąc temu cieszyliśmy się z nawiązania współpracy z FC Blue England, a już dziś możemy pochwalić się kolejnym Partnerem Legendarnym. Efektem kuli śnieżnej dołączyła do nas  Firmą Usługową Kalemba ze Świętochłowic.
Witamy na pokładzie, a Was wszystkich zachęcamy do lektury rozmowy z naszym nowym Partnerem. 

Bardzo miło nam powitać kolejnego partnera legendarnego. Na początek powiedzcie nam wszystkim kilka zdań o sobie. Kiedy powstała wasza firma i jak to się zaczęło?

Witam firmę założyłem w 2015 roku. Początki nie były łatwe. Jedną z najtrudniejszych rzeczy było dobranie odpowiednich fachowców o których jest bardzo ciężko na rynku. Z biegiem czasu poukładaliśmy sobie te klocki i na ten moment wygląda to bardzo ciekawie.

Czym dokładnie się zajmujecie? Jaki rodzaj usług oferujecie swoim klientom?

Nasza oferta stale się powiększa. Staramy się dostosować do wymagań rynku i być coraz bardziej atrakcyjnym partnerem dla naszych klientów. Regularnie szkolimy naszych pracowników i zaczynamy zdobywać nowe, często bardzo ciekawe projekty. Zajmujemy się montażem i fabrykacją konstrukcji stalowych, linii montażowych itp. Bierzemy też udział w remontach dużych zakładów jak elektrownie i duże zakłady przemysłowe. Na swoim koncie mamy również kilka projektów zagranicznych. To wszystko sprawia, że doba zaczyna być dla nas za krótka, ale o to w tym wszystkim chodzi. Świadczy to tylko o tym, że dobrze wykonujemy powierzone nam zadania – oby tak było dalej.

Co was przekonało do WR i wykupienia pakietu legendarnego skierowanego do firm?

O pakiecie dowiedziałem się po tym jak FCBE jako pierwsze zostało Partnerem Wielkiego Ruchu, a Gucio działający w FC England, z którym znamy całe życie, opowiedział mi o szczegółach i zaproponował wejście. Z miejsca podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do tego projektu, wiedzieliśmy, że to jest coś dla nas. Ruch od zawsze odgrywał ważne miejsce w naszej rodzinie i tak już zostanie na zawsze. Nie było się nad czym zastanawiać.

Czy jest coś co byś chciał przekazać naszym kibicom i innym firmom?

Tak! Najważniejsze – w jedności siła! a w ciężkich czasach dla klubu tylko wspólne działania pozwolą nam odzyskać dawny blask. Ruch to Legenda bez końca.

Rozmawiał
Marcin Malcher

Leave a Reply

%d bloggers like this: