Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów oraz Akademia Piłkarska „Ruch” Chorzów zapraszają, trenerów, rodziców oraz sympatyków drużyn UKS i Akademii na uroczystą Galę „Młode Cieśliki 2019”.

Gala odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 17.00 w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie, a podczas niej na przybyłych gości czekać będzie moc atrakcji. 

W drodze głosowania zostanie uhonorowany zawodnik każdej z drużyn ligowych, który zyskał uznanie w oczach kolegów z zespołu nie tylko postawą na boisku, ale i poza nim. Z kolei najmłodsi adepci Akademii oraz UKS-u z grup wiekowych U5 – U10 odbędą uroczyste pasowanie na piłkarza.

Gala będzie również znakomitą okazją do tego, aby podziękować wszystkim, którzy czynnie wspomagali nasze funkcjonowanie i rozwój „Niebieskiej” młodzieży. Nie zabraknie też części artystycznej, podczas której będziemy podziwiać występy freestyl’u, zespołów tanecznych oraz muzycznych, jak np. Kingu Bułka znanego z takich piosenek jak „Niebieska Vendetta” czy „Zagrejcie jak kiedyś”.

Liczymy na to, że 8 czerwca cała nasza społeczność licznie zgromadzi się w hali i wspólnie będziemy mogli przeżyć pierwszą z gali „Młode Cieśliki”, która – mamy nadzieję – stanie się naszą coroczną tradycją.

Źródło: UKS Ruch Chorzów

%d bloggers like this: