Ponad miesiąc temu zapowiedzieliśmy działania w sprawie niewpuszczenia kibiców Ruchu na mecz w Gaci. Dzisiaj nadszedł czas byśmy poinformowali co udało nam się osiągnąć, bo nie pozostaliśmy przez ten czas bezczynni. Po rozmowach doszliśmy do porozumienia i kibice, którzy nie zostali wpuszczeni, będą mogli ubiegać się o zwrot biletów.
Kwota zwrócona będzie pomniejszona o prowizję dla operatora transakcji. By procedura zwrotu przebiegła jak najsprawniej klub poprosił o przekazanie krótkiej instrukcji.

Procedurę zwrotu rozpoczyna wysłanie maila na adres fotohigiena.gac@gmail.com.
Tytuł maila powinien zawierać frazę zwrot biletu mecz LZS Foto-Higiena Błyskawica Gać Ruch Chorzów.
W treści wpisujemy „Proszę o zwrot pieniędzy za bilet na mecz LZS Foto-Higiena Błyskawica Gać Ruch Chorzów z racji niemożności uczestnictwa w tym wydarzeniu. Pieniądze powinny zostać przelane na moje konto, którego numer załączam na końcu maila. Zwrot tych pieniędzy zaspokaja moje wszystkie roszczenia związane z zaistniałą sytuacją”.
Na zakończenie wpisujemy swoje dane takie jak Imię, Nazwisko i numer konta. Do maila załączamy dowód zakupu.

Wierzymy, że podobnie jak my cieszycie się z takiego rozwiązanie. Doceniamy także zrozumienie części naszej argumentacji przez zarząd klubu LZS Foto-Higiena Błyskawica Gać i polubowne załatwienie sprawy.

%d bloggers like this: