Drodzy Kibice,

Pandemia koronawirusa COVID-19 wywróciła znany nam dotąd świat do góry nogami. Jej skutki boleśnie odczuł także futbol. Wprowadzone obostrzenia i decyzje władz piłkarskich nie pozwoliły nam na powrót do rywalizacji i potwierdzenie naszych aspiracji na boisku, a kibicom na wspieranie z trybun swojej ukochanej drużyny i przeżywania sportowych emocji.

W trakcie całej, przedwcześnie zakończonej rundy wiosennej nie dane Wam było zasiąść na trybunach stadionu przy Cichej. Mimo to dociera do nas mnóstwo sygnałów, że wielu z Was nie oczekuje zwrotu środków wydanych na zakup karnetu. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i niezmiernie wdzięczni za Waszą, pełną zrozumienia postawę. To kolejny dowód z ostatnich miesięcy – po wirtualnych biletach, cegiełkach, darowiznach – że dobro Ruchu leży Wam zawsze na sercu i ze wszystkich sił pomagacie w jego odbudowie.

Na miarę naszych możliwości pragniemy Wam się odwdzięczyć. Jak wiemy, władze zapowiedziały kolejny etap luzowania obostrzeń. Dotyczy to m.in. uczestnictwa widzów w wydarzeniach sportowych. Zgodnie z przygotowywanymi regulacjami na stadion będą mogli wejść kibice w liczbie nie przekraczającej 25% pojemności obiektu, co w przypadku stadionu przy Cichej oznacza niewiele ponad 2000 dostępnych miejsc.

Zarządy Ruchu Chorzów i Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruchu ustaliły w porozumieniu, że fani, którzy nie zdecydują się na zwrot ważnych karnetów (na sezon lub rundę wiosenną), otrzymają pierwszeństwo w zakupie karnetów na nowy sezon, który rozpoczniemy przy ograniczonej widowni. Oczywiście zgodnie z prawem będzie możliwy również zwrot karnetu i odzyskanie środków. W tym celu należy zgłosić się do dnia 30 czerwca 2020 r. w Strefie Kibica przy Cichej wraz z kartą kibica oraz paragonem/fakturą za karnet (wymóg ten jest niezależny od Klubu i wynika z przepisów prawa podatkowego).

Ponadto zgodnie postanowiliśmy zreformować system rabatowy. Począwszy od 1 lipca 2020 r. maksymalny rabat na zakup gadżetów wyniesie 10% i będzie przysługiwał posiadaczom karnetów na sezon 2020/2021 oraz każdorazowo w przypadku zakupu gadżetów na kwotę co najmniej 500 zł. Do 5% zniżki na gadżety uprawnieni będą posiadacze karnetów na rundę jesienną 2020, członkowie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch opłacający składki oraz kibice dokonujący – każdorazowo – zakupu gadżetów na kwotę co najmniej 300 zł.

UWAGA! Osoby, które nie zdecydują się na zwrot ważnych karnetów będą mogły korzystać do końca rundy jesiennej  z dotychczasowego rabatu na gadżety w wysokości 20%. W tym celu konieczne będzie okazanie przy każdym zakupie specjalnie przygotowanej dla nich nowej, jubileuszowej Karty Kibica.

PODSUMOWANIE:

Nie zwracam karnetu:

– pierwszeństwo w zakupie karnetu na nowy sezon
– możliwość korzystania do końca rundy jesiennej 2020 ze zniżki na gadżety w wysokości 20%
– nowa, jubileuszowa edycja Karty Kibica


Zwracam karnet:

– Wizyta w Strefie Kibica
– okazanie karty kibica oraz paragonu/faktury za karnet
– termin: do 30 czerwca 2020
– zwrot pieniędzy zgodny z obowiązującym prawem

 NOWY SYSTEM RABATOWY NA GADŻETY (od 1 lipca 2020):

10%
– posiadacze karnetów na sezon 2020/2021
– każdorazowy zakup gadżetów na kwotę co najmniej 500 zł

5%
– posiadacze karnetów na rundę jesienną 2020
– opłacający składki członkowie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch
– każdorazowy zakup gadżetów na kwotę co najmniej 300 zł


UWAGA! Rabaty nie łączą się!


Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Do zobaczenia na Cichej!

Zarząd Ruchu Chorzów SA
Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch

%d bloggers like this: