Od poniedziałku można składać deklaracje podatkowe za 2020 r. Przy okazji rozliczenia można przekazać 1% swojego podatku na wybrany cel, np. na szkolenie „Niebieskiego” narybku!

Już po raz drugi Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów i Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów połączyły siły w akcji „Niebieski 1%”. Dlatego każdy, kto zdecyduje się na przekazanie swojego 1 procentu podatku wesprze zarówno UKS, jak i AP.

W ubiegłym roku przekazaliście na obie szkółki spod znaku „Niebieskiej eRki” kwotę 77593,49 zł, za co serdecznie dziękujemy. W tym roku również każda złotówka zostanie przekazana na organizację pożytku publicznego, jaką jest UKS Ruch Chorzów i podzielone równo na obie szkółki Ruchu!

JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU?

To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania poniższego numeru KRS w zeznaniu podatkowym:

0000346319
(OPP: Uczniowski Klub Sportowy „Ruch” Chorzów”)

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego Programu e-pity, gdzie numer KRS jest wstawiony automatycznie! Kliknij TUTAJ.

Pamiętajcie! Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia narybku Ruchu! Wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy są przekonani, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego, niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Od lat UKS i Akademia przygotowują zawodników do gry w pierwszym zespole „Niebieskich”, wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności. W świat wypłynęło już wielu zawodników, m.in. Michał Helik, Martin Konczkowski, Kamil Lech, Maciej Urbańczyk, Kamil Grabara, Przemysław Bargiel, Mateusz Bogusz, Mateusz Lipp, Piotr Starzyński czy też ostatnio Mateusz Winciersz. Wychowankowie regularnie trafiają do pierwszej drużyny „Niebieskich”, a kolejnych talentów nie brakuje!

Obecnie w pierwszej drużynie Ruchu znajdują się zawodnicy, którzy przeszli w Ruchu niemal wszystkie szczeble szkolenia, jak np. Bartłomiej Kulejewski, Patryk Sikora, Jakub Nowak, Jakub Rudek, Jakub Bielecki czy Tomasz Nowak, a do szerokiej kadry seniorskiej zostało włączonych na stałe siedmiu juniorów!

Każdy z Was ma realną szansę wsparcia szkolenia przyszłości Ruchu Chorzów! Trwa #CzasOdbudowy! Wesprzyjmy Ruch wspomagając działalność i rozwój jego szkółek! Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!

Więcej informacji uzyskacie u koordynatora ds. pozyskania 1% podatku – Wojciecha Pandla, tel. 784 037 962.

Źródło: Ruch Chorzów

%d bloggers like this: