Stowarzyszenie Wielki Ruch ma przyjemność ogłosić nasz pierwszy sukces!

Podczas jutrzejszego meczu z Pogonią Siedlce pierwszą drużynę Ruchu na murawę wyprowadzi rocznik 2007 Akademii Piłkarskiej ubrany w ufundowane przez nas stroje.

Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy postanowili zapisać się do Stowarzyszenia i dołożyć swoją cegiełkę do tej inwestycji.

Jednocześnie przypominamy o wielkiej mobilizacji na mecz z Pogonią – nasz partner ufunduje jeden komplet strojów dla Akademii za każdą grupę 1920 kibiców, jaka pojawi się na trybunach.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu nasze założenia przekładają się na realne działania. Koszulki dla rocznika 2007 to dopiero pierwszy krok Stowarzyszenia – zapewnia Piotr Jarzębak, prezes naszego Stowarzyszenia. – Wierzymy, że kolejne nasze działania będą szybciej wprowadzane w życie, niestety czasami nie wszystko od nas zależy. Pozyskanie partnera, który zaoferował nam ufundowanie kolejnych strojów dla Akademii pokazuje tylko, że nasze Stowarzyszenie ma duży potencjał. Chcemy aby był to sygnał do wszystkich niezdecydowanych kibiców, że Stowarzyszenie działa i realnie stara się wspierać Ruch Chorzów – dodaje.

 

 

%d bloggers like this: