Drugi rok działalności Stowarzyszenia Wielki Ruch można zapisać zdecydowanie na „plus”. Uruchomienie zapisów online do Stowarzyszenia okazało się strzałem w dziesiątkę.
W tym roku do Wielkiego Ruchu przyłączyło się blisko 800 osób!
Taki przyrost ilości Członków bardzo szybko przełożył się na finanse Stowarzyszenia, co z kolei pozwoliło na śmielsze i szersze działania na rzecz klubu.

Mijający rok 2019 był bardzo burzliwy.
Wszyscy rozpamiętujemy historyczny spadek na IV poziom rozgrywkowy, oraz wydarzenia z okresu letniego, kiedy Ruch znalazł się na skraju upadku. W tym całym zamieszaniu, Stowarzyszenie odegrało ważną rolę, ciesząc się wzrostem zaufania wśród Kibiców Ruchu.
Pomagaliśmy gasić „pożary” w Klubie, nie zapominając jednocześnie o wsparciu dla UKS Ruch Chorzów, który w przypadku upadku Spółki Ruch Chorzów miał być kontynuatorem tradycji.

Przed nami kolejny rok, kolejne wyzwania. Rok szczególny, bo jubileuszowy. Przed nami ogrom pracy na wielu frontach. Prócz współpracy z Klubem, którą oczywiście będziemy kontynuowali, będziemy chcieli wprowadzić kilka zmian – między innymi chcemy poprawić wydajność ściągalności składek czy poprawić komunikację z naszymi Członkami, w których głos chcemy się wsłuchać. Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami zdołamy odbudować potęgę Ruchu.

Niech żyje Ruch Chorzów!

%d bloggers like this: