We wtorek 29 września odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Wielki Ruch.
Przebieg obrad został zrealizowany zgodnie z przesłanym wcześniej do członków stowarzyszenia harmonogramem. Wybór przewodniczącego i protokolanta zebrania podjęto jednogłośnie, podobnie było w przypadku podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Zarządu WR za rok 2019r.

Ponadto odbyły się wybory do Zarządu Stowarzyszenia jak i Komisji Rewizyjnej. O ile na następną kadencję do zarządu zostały wybrane obecnie zasiadające osoby (Bartosz Horodecki oraz Grzegorz Joszko) tak w komisji rewizyjnej wybrano dwie nowe osoby do znanego z poprzedniej kadencji Marcina Malcher. Są to Jacek Hericht i Mariusz Martowicz.

Kim są nowi członkowie komisji rewizyjnej?
Mariusz Martowicz zawodowo od ponad dekady związany jest z międzynarodową siecią hotelową Vienna House, gdzie odpowiada za relacje biznesowe hoteli w Krakowie i Katowicach. Wśród kibiców Ruchu znany jest jako Marco FC Katowice, przez lata publikującego artykuły na łamach serwisu Niebiescy.pl
Jacek Hericht aktywnie działa w Kibice Razem Ruch Chorzów, wspiera na różne sposoby akcje charytatywne organizowane przez kibiców Ruchu, zawodowo pracuje w firmie rodzinnej związanej z handlem spożywczym.

Przedstawiciele WR opowiedzieli również o bieżącej sytuacji klubu i stowarzyszenia, ostatnich odkryciach związanych z archiwum Ruchu oraz premierze książki poświęconej historii Ruchu.

%d bloggers like this: