Każdy z nas ma teraz realną szansę wsparcia szkolenia młodych zawodników spod znaku „Niebieskiej eRki”! Przekaż 1% swojego podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów! To nic nie kosztuje!

Od 2007 roku mamy możliwość przekazywania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego. Ta forma wspierania organizacji charytatywnych z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, jednak wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy są przekonani, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

W tym roku każdy z Was może przekazać swój 1%  na rzecz Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów, w której od lat przygotowujemy zawodników do gry w pierwszym zespole „Niebieskich”, wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności. Z naszej Akademii wypłynęli tacy zawodnicy jak m.in. Michał Helik, Martin Konczkowski, Maciej Urbańczyk, czy też przykłady z ostatnich lat – Kamil Grabara, Przemysław Bargiel i Mateusz Bogusz. Ponadto w kadrze pierwszego zespołu Ruchu znajduje się obecnie aż 10. wychowanków Akademii. Kolejnych talentów w naszej szkółce nie brakuje, a każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia.

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania odpowiednich danych w swoim zeznaniu podatkowym.

nr KRS: 0000457030
cel szczegółowy: AP Ruch Chorzów (669)

Akademię można wesprzeć także poprzez przekazanie darowizny – kliknij TUTAJ. Przypominamy, że każdą darowiznę można odliczyć od podatku!

Pieniądze zebrane z przekazanych darowizn i 1% podatku nie trafią na konto Klubu lecz do Fundacji „Sportowcy Dzieciom”, która ze środków zgromadzonych na specjalnym subkoncie będzie bezpośrednio opłacać takie działania jak zakup sprzętu, organizacja turniejów, wyjazdów itd. Profil naszej Akademii na stronie fundacji znajdziecie TUTAJ.

„Niebieska” Rodzino – do dzieła!

źródło: Ruch Chorzów

%d bloggers like this: