Klub rozdaje kalendarze członkom Wielkiego Ruchu!

Regularnie płacone składki są dla nas w WR niezwykle ważne. Pozwalają nam skuteczniej
planować i realizować akcje w ramach założonego budżetu. Wiadomo, że czym on jest większy, tym nasza działalność ma większy rozmach, a niesiona pomoc jest okazalsza.

Właśnie dzięki Waszym składkom mogliśmy dołożyć się do organizacji zimowego zgrupowania pierwszej drużyny, na którym Niebiescy będą szlifowali formę na wiosenne zmagania ligowe.

Wspominaliśmy o tym, że regularnie opłacane składki są dla nas ważne? Klub też zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w podziękowaniu dla członków z czystym saldem przygotował niespodziankę w postaci kalendarza. Jak będziecie mogli je otrzymać? Możliwości są dwie, warunek jeden – musicie być aktywnym członkiem stowarzyszenia nie zalegającym ze składkami.

Jak otrzymać kalendarz?

– Odbiór osobisty w Grzybku
Odbierz kalendarz w Grzybku pokazując sprzedawcy na swoim telefonie „Wirtualne ID” członka WR. Znajdziesz je logując się na swoim koncie na www.aplikacja.wielkiruch.pl

– Wysyłka pocztą
Napisz maila pod adres sklep@ruchchorzow.com.pl Zweryfikujemy Twoje dane i jeśli wszystko będzie się zgadzało, Klub wyśle do Ciebie pod wskazany adres.

Promocja dotyczy kalendarzy 3-dzielnych, planszowych i 13 stronnicowych.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów!

%d bloggers like this: