Już za kilka godzin rozpoczyna się manifestacja w sprawie nowego stadionu dla Ruchu Chorzów! Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad!

1) Słuchamy przewodniczacych manifestacji, którzy zaczynają oraz kończą manifestacje.
2) Jesteśmy wkurzeni, ale idziemy manifestowac, a nie niszczyć. W związku z tym nie niszczymy nic po drodze, nie wyrywamy znaków na pamiątkę, nie dewastujemy lokalnych sklepów, których właściciele też chcą stadionu tak jak my, nie wyrywamy palm na rynku.
3) Jeśli Prezydent będzie miał odwagę i wyjdzie z nami rozmawiać to nie rzucamy niczym w niego. Wiadomo, że na świecie są popularne rzuty jajkami czy pomidorami w nielubianych polityków, natomiast to daje pretekst do atakowania zgromadzenia.
4) Przestrzegamy podstawowych zasad kultury osobistej.
5) Na manifestacji jest całkowity zakaz picia alkoholu oraz bycia pod jego wpływem.

Jeśli ktoś się nie dostosuje, będą wyciągnę surowe konsekwencje przez osoby, które będą odpowiedzialne za porządek podczas naszego zgromadzenia i które będą ubrane w jednolite białe koszulki. Ich poleceń również należy słuchać i przestrzegać.

Dzisiejsza manifestacja dotyczy budowy nowego stadionu dla Ruchu Chorzów – od tego zależy przyszłość naszego ukochanego klubu. Żadne inne deklaracje nas dziś nie interesują!

%d bloggers like this: