Jeszcze jeden dobry uczynek spełniliśmy w tym roku. W gronie członków należących do Stowarzyszenia Wielki Ruch wybraliśmy cel, który zostanie zrealizowany w pierwszym kwartale 2021 roku. Będzie nim dofinansowanie kwotą 20.000 zł pięciodniowego obozu przygotowawczego, pierwszej drużyny Ruchu, w Nowym Targu (46% głosów). Całkowity koszt przygotowań powinien zamknąć się w kwocie 31.500 zł. 

Wybór nie należał do łatwych. Pozostałe dwa cele, których teraz nie uda nam się dofinansować, to: “Przejazdy Juniorów Starszych w Lidze Makroregionalnej” (16%) oraz “Mobilny punkt sprzedaży i promocji” (38%), którego zadaniem jest ułatwienie dotarcia do fan clubów z ofertą gadżetów, karnetów, uczestnictwa w imprezach plenerowych i w wybranych meczach wyjazdowych. Głosujący podkreślali, że celem nadrzędnym jest jednak awans do II Ligi i że pragną zrobić jak najwięcej aby go drużynie ułatwić. 

Głosowanie odbyło się poraz pierwszy w formule zamkniętej za pośrednictwem stworzonej przez nas aplikacji. Swój głos można było oddać na przestrzeni siedmiu dni. Członkowie WR zostali poinformowani o głosowaniu za pośrednictwem oficjalnych kanałów WR w Social Mediach oraz samej aplikacji, gdzie pojawiła się nowa wiadomość. Zachęcamy do regularnego logowania się do aplikacji i sprawdzania nowych komunikatów. W przyszłym roku uskutecznimy kontakt mailowy.

 

Wyboru celów będziemy dokonywać kwartalnie w myśl propagowanego hasła:

“WSPIERAJ, BUDUJ, DECYDUJ”. Chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu Ruchu. Wierzymy, że siłą obecnych jak i nowych członków będziemy mogli w roku 2022 nie tylko dofinansować, ale sfinansować cały obóz, a może nawet wszystkie trzy cele. Zachęcamy do wspólnej budowy Wielkiego Ruchu.

Z pozdRowieniami
WR

Comments (1)

  1. Naprawdę podoba mi się twój szablon WordPress zwłaszcza ostylowanie kaskadowych arkuszy styli, skąd go pobrałeś? Z góry dziękuję!

Leave a Reply

%d bloggers like this: