Przystępujemy do akcji #wspieramWR którą zapoczątkował jeden z naszych nowych Członków – Marco FC Katowice!

Poniżej prezentujemy tekst Marco na temat WR

#wspieramWR

Przystąpiłem do Stowarzyszenia Wielki Ruch. Opłaciłem składkę za 13 miesięcy (250 zł), tak by styczeń rzutował pozytywnie na cały 2019 rok. Robię to używając tytułowego hashtagu licząc, że zapoczątkowana akcja nabierze rozgłosu. A stanie się tak, kiedy każdy z członków Wielkiego Ruchu na swoim koncie Twittera, Facebooka czy Instagrama uczyni podobnie, pisząc krótką wiadomość oznaczoną #wspieramWR. Zadanie dla pozostałych sympatyków Niebieskiej eRki, to wszystkie takie wiadomości polubić, a przede wszystkim przesłać dalej.

Wspólna, internetowa aktywność pozwoli Stowarzyszeniu zwiększyć zasięgi, wzbudzić zainteresowanie oraz wierzę, że finalnie pozyskać kolejne nowy osoby. Długo rozprawialiśmy o potrzebie powstania stowarzyszenia reprezentującego Niebieską społeczność. Teraz takie jest, ba wykonało pierwszy krok pozyskując w pierwszym roku 312 fanów. Aby jednak jego działalność mogła nabrać rozmachu musimy wspólnie wykonać krok numer dwa i jak najszybciej doprowadzić do stanu 1.000 członków. To przełoży się na roczny budżet wynoszący 240 tys. zł.

 

Stowarzyszenie oparte na 1.000 kibiców będzie mogło zintensyfikować swoje działania oraz wyjść poza obecne ramy wspierania Akademii Piłkarskiej. Wspomaganie kibicowskich inicjatyw, jak dalszy rozwój sektora rodzinnego, wpływ na funkcjonowanie klubu, motywowanie i lepsza interakcja z drużyną są możliwe i w zasadzie, zależą tylko od nas samych. Liczniejsze stowarzyszenie sprawi, że nasz Kibicowski głos będzie silniejszy – rozmowy z klubem, z miastem oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi zaś efektywniejsze.

 

Nie rozmyślajmy o naszym potencjale, czy krzywdach ostatnich lat. Nie patrzmy na działaczy, nie czekajmy biernie na lepszą grę i nadchodzące 100-lecie klubu. Każdy z osobna = wszyscy razem. Tak, WSZYSCY RAZEM  możemy bardzo dużo zmienić i sprawić by RUCH, RUCH HKS było znów bardzo głośno słyszalne.

 

Z pozdRowieniami

Marco FC Katowice

Członek Stowarzyszenia Wielki Ruch”

%d bloggers like this: