Za nami inauguracja Stowarzyszenia Wielki Ruch. We wtorkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury Batory w Chorzowie zebrało się ponad 300 osób!

Inaugurację działalności Wielkiego Ruchu poprzedziła premiera książki Grzegorza Joszko „Niebieskie Majstry”. Autor wraz z Pawłem Czado z Gazety Wyborczej rozmawiał o mistrzowskich tytułach z ikonami chorzowskiego klubu – Antonim Piechniczkiem, Eugeniuszem Lerchem, Piotrem Czają i Krzysztofem Warzychą.

Po nich na scenie pojawili się przedstawiciele władz naszego Stowarzyszenia – prezes Piotr Jarzębak oraz wiceprezesi: Wojciech Grzyb i Bartosz Horodecki. Wytłumaczyli cele statutowe naszej organizacji, jakimi są odbudowa więzi między młodymi piłkarzami i klubem oraz wzmocnienie tożsamości kibicowskiej. Chcemy dążyć do profesjonalizacji działań Akademii Piłkarskiej, dbać o pozytywny wizerunek klubu i jego kibiców, edukować w sportowym duchu od najmłodszych lat, a także wspierać słabszych i potrzebujących.

– Stowarzyszenie „Wielki Ruch” ma łączyć wszystkich kibiców. Dążymy do jednego celu. Chcemy zachęcić wszystkich do rozpowszechnienia tej idei wśród przyjaciół i znajomych. Nie ma żadnych granic, które mogą przeszkodzić w tym, aby być kibicem Ruchu i tworzyć jego świetność – zaznaczał Grzyb.

Horodecki dodał: – To dobry moment, aby wspomóc klub działaniami, które pomogą mu stanąć na nogi. Kibice Ruchu mają na potencjał, który na to pozwoli. Możey mieć wspaniały, wielki Ruch.

Na naszej stronie, w zakładce „Wielki Ruch” znajdziecie infromację jak dołączyć do Stowarzyszenia. Pytania kierujcie na adres biuro@wielkiruch.pl

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Wielkiego Ruchu:

facebook.com/wielkiruch1920/
instagram.com/wielkiruch/
twitter.com/WielkiRuch

Wielki Ruch – Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów

%d bloggers like this: