15 listopada br. klub w swoich mediach poinformował o uruchomieniu inicjatywy, której celem jest zrzeszenie wielu akcji charytatywnych, które realizowane są zarówno przez klub, jak i kibiców w jedną wspólną o nazwie „Wielkie Niebieskie Serce – (WNS)”.

Stone surface background

Święta Bożego Narodzenia, to czas, kiedy myślimy o innych i chętnie pomagamy. W tym roku taka postawa nabiera tym bardziej znaczenia, gdyż ostatnie miesiące, dla wielu, nie były łatwe. W gronie tych, którym trudy pandemii szczególnie dały się we znaki znajdują się bez wątpienia kluby sportowe.

Dzięki Wam wcielamy się w rolę strażników Niebieskiej eRki, udzielając pomocy, na jaką obecnie możemy sobie pozwolić. Pragniemy, aby była ona większa, dlatego wśród członków całej Niebieskiej społeczności chcielibyśmy wykreować nawyk udzielania świątecznego wsparcia.

Dzisiaj Wielki Ruch wsparł akcje mikołajkowe kibiców Niebieskich kwotą 2.000 zł i dodatkowo przeznaczył kolejny 1000 zł na „Wielkie Niebieskie Serce”.

Śledząc oficjalne media społecznościowe na bieżąco będziecie informowani o kolejnych akcjach organizowanych pod banderą WNS. Dzięki temu każdy kibic, chcący nieść pomoc innym, będzie mógł w nich uczestniczyć.

Pokażmy, że bije w nas Wielkie Niebieskie Serce, bo tylko razem możemy więcej.

Przed zbliżającym się okresem świątecznym zapraszamy wszystkich kibiców do wyjątkowej akcji charytatywne. Naszym celem jest przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci oraz wsparcie schroniska dla zwierząt.

Jak możesz współtworzyć „Niebieską Paczkę”?

1. Przekaż darowiznę na specjalne, dedykowane konto bankowe:

Ruch Chorzów SA
ul. Cicha 6
41-506 Chorzów

Nr konta: 17 1090 2590 0000 0001 4383 9342
Tytuł: Darowizna – Niebieska Paczka

2. Śledź oficjalne kanały Klubu i bierz udział w licytacjach! Uzyskane w ten sposób środki zasilą naszą akcję. Posiadasz jakiś przedmiot, który chciałbyś przekazać na licytację? Skontaktuj się z nami klubowym marketingiem– marketing@ruchchorzow.com.pl.

3. Przynieś do Strefy Kibica słodycze i zabawki, którymi wzbogacimy „Niebieską paczkę”. Na Wasze dary czekamy aż do świąt.

4. Przynieś do Strefy Kibica karmę i akcesoria dla zwierząt, czy wspomożemy schronisko. Zbiórka również potrwa do świąt.

%d bloggers like this: