Zarząd Stowarzyszenia Wielki Ruch

Za działania otwierające nowy rozdział w historii kibiców Ruchu Chorzów odpowiadają osoby,
które obecnie należą do Zarządu Stowarzyszenia.

Bartosz Horodecki

Prezes

Studiuje prawo na Uniwersytecie Śląskim, obecnie studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie Sportem. Od ponad połowy życia kibicuje Ruchowi. Od 2009 roku nie opuścił żadnego meczu Ruchu przy Cichej.

W Stowarzyszeniu odpowiedzialny za kwestie organizacyjne i formalno/prawne, od października 2018 roku prezes zarządu Stowarzyszenia.

Grzegorz Joszko

Wiceprezes

Kibic Ruchu Chorzów, autor bloga historiaruchu.pl oraz książki „Niebieskie Majstry”, współautor książki „Na Cichej. Osiemdziesiąt lat Stadionu Ruchu Chorzów (1935-2015)”, współpracownik portalu kibicowskiego Niebiescy.pl, zawodowo prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa, przez wiele lat pracownik Agendy Rozwoju ONZ, prywatnie ojciec i mąż oraz zbieracz materiałów historycznych o Ruchu Chorzów.

adres email: grzej@historiaruchu.pl

Komisja rewizyjna

Marcin Malcher

Jeden z pomysłodawców powołania stowarzyszenia, zaangażowany w jego działalność od samego początku. Wieloletni kibic Ruchu, absolwent WSEiA w Bytomiu, zajmujący się branżą TSL. W stowarzyszeniu odpowiada za Social Media, stronę WWW oraz grafikę.

Mariusz Martowicz

Wieloletni redaktor serwisu Niebiescy.pl znany powszechnie jako Marco FC Katowice. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego z zamiłowaniem do marketingu, sprzedaży i zarządzania. Od ponad 10 lat pracownik międzynarodowej korporacji hotelarskiej, w której odpowiada za kontakt z Klientem biznesowym. Pierwszy mecz przy Cichej zobaczył w 1993 roku.

Jacek Hericht

Aktywnie działa w Kibice Razem Ruch Chorzów, wspiera na różne sposoby akcje charytatywne organizowane przez kibiców Ruchu, zawodowo pracuje w firmie rodzinnej związanej z handlem spożywczym.