Ośrodek Kibice Razem działający przy naszym klubie, zwrócił się do zarządu Wielkiego Ruchu w sprawie utworzenia wspólnej strefy kibica, która będzie do Waszej dyspozycji przed każdym z meczy.
Poprosiliśmy ich o przedstawienie całego pomysłu, co zrobili zawracając się bezpośrednio do Was. Całą treść ich listu do naszych Członków prezentujemy w całości poniżej:

Hej tu Dawid i Jacek z Kibice Razem Ruch Chorzów. Chcemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Wielkim Ruch stworzyć z prawdziwego zdarzenia „Niebieską Strefę Kibica” dla wszystkich kibiców tych małych i dużych.

Dotychczas ze środków projektu Kibice Razem Ruch Chorzów z dotacji samorządu miejskiego Miasta Chorzów i środków pieniężnych pozyskanych z Stowarzyszenia NRŚL który, jest głównym operatorem w/w projektu, zakupiliśmy :

– 2x stół do piłkarzyków

– zestaw tzw.4- kostek reklamowych przeznaczonych do siedzenia dla dzieci oraz kostkę służącą jako stolik

– 2x Fotoramki do robienia zdjęć

– zakup farbek, pędzelków do malowania twarzy dla dzieci

– lizaki

– zakup kawy, która była rozdawana w kubeczkach z logiem WR, został zasponsorowany przez anonimowych członków stowarzyszenia.

Dotychczasowy koszt jaki włożyliśmy w zakup w strefę kibica opiera się na kwocie ponad 8 000 złotych !!!

Zgłosiliśmy się z tą propozycją do zarządu Stowarzyszenia WR. Bartek i Marcin stwierdzili ze pomysł jest ciekawy, jednak wymaga on Waszej akceptacji w głosowaniu na nasz projekt.

Postaramy się was przekonać do naszej oferty którą, przedstawimy Wam poniżej.

Za kwotę 14 000 złotych chcemy zakupić :

DAROWIZNA

Niebieska Strefa Kibica”

– zestaw tzw.4- kostek reklamowych przeznaczonych do siedzenia dla dzieci oraz kostkę służącą jako stolik.

– 4 x Fotoramki do robienia zdjęć i akcesoria przydatne do realizacji choreografii zdjęciowej.

– zestaw 2 x Subsoccer – stół piłkarski służący do rywalizacji na świeżym powietrzu

– trybuna tekstylowa, która ma posłużyć do przedstawienia znanych osobowości związanych z Stowarzyszeniem WR jak i jego przedstawicieli i piłkarzy Ruchu Chorzów.

Z góry dziękujemy za Wasze głosy! Wierzymy, że uda nam się wspólnie zbudować fajne miejsce, gdzie wspólne spędzimy czas przy okazji meczów z Niebieskich!

%d bloggers like this: