Zmieniają się czasy, zmienia się rzeczywistość, zmienia się również nasze Stowarzyszenie. Kiedy podczas poprzednich wyborów samorządowych zmienił się Zarząd, mówiliśmy o byciu apolitycznym i przez wiele lat tak podchodziliśmy do tego zagadnienia.

Dzisiaj, przed zbliżającymi się wyborami na prezydenta miasta Chorzowa oraz do Rady Miasta, postanowiliśmy to zmienić. Informowaliśmy naszych członków podczas ostatniego Walnego Zgromadzenia i otrzymaliśmy od Was pełne poparcie, aby przestać być apolitycznym, tylko poprzeć konkretnego kandydata i jego Komitet Wyborczy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim to się może podobać, nie wszyscy wszystkich muszą lubić, ale jeśli teraz wspólnie, ramię w ramię, nie wesprzemy Szymona Michałka oraz jego kandydatów, to możliwe, że już na zawsze będziemy żałować tej decyzji.

Wszystkie grupy kibicowskie Ruchu Chorzów poparły Szymona Michałka ponad podziałami, zatem Stowarzyszenie Wielki Ruch również poprze tę kandydaturę i dodatkowo wystawi swojego kandydata do Rady Miasta w osobie prezesa Stowarzyszenia Pana Bartosza Horodeckiego.

Szczęśliwego Chorzowa już czas!

%d bloggers like this: