Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów oraz UKS Ruch Chorzów serdecznie zapraszają chłopców i dziewczynki z roczników 2009 – 2015 do wzięcia udziału w sierpniowych treningach piłkarskich! Każdy jest u nas mile widziany! 

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w sierpniu nie planują wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. Na każdego uczestnika naszej akcji „Wakacje z Ruchem” czeka pamiątkowa koszulka, a ostatnie zajęcia odbędą się na płycie głównej stadionu przy ul. Cichej! 

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu – wszystko to na pewno wpłynie na dzieci bardzo pozytywnie. 

Zajęcia będą odbywały się na boisku Kresy w Chorzowie przy ul. Wolności 139 w każdy poniedziałek oraz czwartek w godzinach od 16.30 do 18.00. Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 1 sierpnia. Koszt udziału w zajęciach wynosi 100 złotych – opłatę wraz z wypełnioną deklaracją, którą będzie można odebrać od trenera prowadzącego, należy uiścić trenerowi w dniu pierwszych zajęć. Milusińscy proszeni są o zabranie ze sobą stroju oraz obuwia sportowego oraz niegazowanego napoju. 

źródło: UKS Ruch Chorzów

%d bloggers like this: