Przedstawiciele stowarzyszenia Wielki Ruch, Bartosz Horodecki i Marcin Szczygieł, odwiedzili dzisiaj Cichą 6, składając na ręce prezesa Seweryna Siemianowskiego czek na 120 tysięcy złotych w ramach dofinansowania zgrupowania w tureckim Belek.

Dziękujemy Wielkiemu Ruchowi, wszystkim kibicom go tworzącym, za tę darowiznę. Jesteśmy pewni, że drużyna wraz ze sztabem dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej ją spożytkować, jak najefektywniej przepracować czas w Turcji. Stowarzyszenie stało się niezwykle ważną częścią Niebieskiej Społeczności. Wszystkim nam przyświeca dobro Ruchu i tego, by rozwijał się jako Klub, a przy Waszym wsparciu jest to zdecydowanie prostsze – mówi Seweryn Siemianowski, prezes Niebieskich.

Dla stowarzyszenia Wielki Ruch to druga największa inicjatywa w 6-letniej działalności. Wcześniej kwotą aż 122 tys. zł dofinansowało Strefę Kibiców, czyli nowy sklep na Cichej 6. Wtedy swoją cegiełkę dorzuciły też inne Niebieskie stowarzyszenia: Blue England i FC Deutschland, które również i teraz, w przypadku zgrupowania w Belek przystąpiły do tego projektu razem z nami.

Przedstawiciele „WR” w piątek nie tylko złożyli czek na ręce prezesa Seweryna Siemianowskiego, ale krótko porozmawiali też z trenerem Januszem Niedźwiedziem i pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego, słysząc podziękowania za wsparcie oraz wyrażając gotowość dalszej pomocy.

Dofinansowanie obozu kwotą 120 tysięcy złotych to kolejny z celów stowarzyszenia, który wspólnie zrealizowaliśmy. Mamy nadzieję, że zaufanie, którym obdarzamy klub i drużynę, zwróci się; tym bardziej, że to pierwsze od 2018 roku zgrupowanie poza granicami Polski. To kolejne duże wsparcie stowarzyszenia dla Ruchu, a na dniach będziemy mieli informację o następnej inicjatywie, tym razem związanej z chorzowską młodzieżą – mówi Bartosz Horodecki, prezes Wielkiego Ruchu.

Wielki Ruch działa od stycznia 2018 roku. Zrzesza ponad 2 tysiące kibiców Niebieskich, którzy zapisując się do stowarzyszenia zadeklarowali składkę członkowską co najmniej 19,20 zł miesięcznie. Regularnie wspiera Klub oraz wiele podejmowanych inicjatyw.
Dołącz do nas i buduj razem z nami Wielki Ruch!

%d bloggers like this: