Są trzy możliwości wsparcia Wielkiego Ruchu. Najpopularniejsza opcja to dołączenie do nas jako członek zwyczajny. Z tej opcji skorzystało już ponad 1300 osób, a kolejni chętni ciągle przysyłają do nas swoje deklaracje. Druga, mniej popularna to przekazanie nam darowizny. Można to zrobić za pomocą naszej strony internetowej, która przekieruje nas PayPal.com. Trzecia, do tej pory jeszcze nie testowana forma, to partnerstwo biznesowe. Skąd pomysł na dołączenie do WR właśnie w ten sposób? Kim są i jakie mają plany? O tym wszystkim dowiecie się czytając poniższą rozmowę z naszych Partnerem Biznesowym z najwyższej półki – pakietu Legendarnego – Fanklubem Blue England.

Dzień dobry Panowie! To prawdziwa przyjemność powitać Was na pokładzie Wielkiego Ruchu. Można powiedzieć, że jesteście pierwszymi pasażerami biznes klasy. Ilu kibiców składa się na FC Blue England?

Witamy! Również się cieszymy, tym bardziej, że jako pierwsi dołączyliśmy do programu biznesowego. Chcemy poniekąd wytyczyć nowy kurs dla reszty Fanklubów. Nasze akcje i transparentne działanie przyciągnęło już około dwieście Niebieskich serc, niestety jak to w życiu bywa nie wszyscy zostali. Na chwilę obecną nasze FC liczy około 150 osób.

Daliście się poznać szerszej publiczności nawiązując oficjalną współpracę z klubem latem ubiegłego roku. Jak układa Wam się ta współpraca i jakie plany na przyszłość?

Tak jesteśmy oficjalnym paRtnerem Ruch-u. a to duże wyróżnienie i zobowiązanie. Chcemy być wzorem i pozytywnym przykładem dla innych FC. W planach jest wiele rzeczy, ale ze względu na pandemię musimy się skupiać na sprawach, które są teraz możliwe do wykonania. Jest to przede wszystkim wsparcie dla klubu i utrzymanie stałej liczby aktywnych grupowiczów w FC, bez tego nie było by nic.


Sporo dobrego udało się Wam już zrobić. Z czego jesteście najbardziej dumni?

Chyba z akcji z Rka na tRybunie, choć nie była to pierwsza potrzeba w klubie wszystkim kojarzy się ze światełkiem nadziei że wracamy na dobrą drogę. Awans będzie potwierdzeniem tego, że było warto. Wszyscy wierzymy że się uda.


 

 

Cieszy nas, że w tym wszystkim pamiętaliście również o naszym stowarzyszeniu. Skąd pomysł by się do nas przyłączyć?

A nas cieszy że zgodziliście się na to żeby FCBE też miało wkład do WR. Pomysł padł spontanicznie. Wierzymy, że po połączeniu sił FCBE z WR będziemy mogli wspólnie realizować jeszcze większe projekty. Myślę, że w tym roku będzie to dla FC główne wyzwanie.

Serdeczne dzięki za zaufanie do nas. Coś nam mówi, że razem zrobimy wiele ciekawych projektów. Chcielibyście coś przekazać pozostałym kibicom Niebieskich?

Przede wszystkim dziękujemy za zaufanie i dobre słowo. Po kilku miesiącach naszej działalności spłynęła do nas fala pozytywnych wiadomości. Tak z klubu jak też od kibiców i WR jest to naprawdę budujące i daje motywacje do dalszego działania. Naszych kibiców chcielibyśmy przede wszystkim zachęcić do działania i walki o nowy stadion. To jest czas kiedy w znaczący sposób można pokazać czym jest niebieska rodzina. RTS i nie tylko oni pokazał że da się odbudować klub tylko nie można biernie liczyć że ktoś coś zrobi za nas. Dołączajcie do WR i bierzcie czynny udział w odbudowie. To się musi udać!

Rozmawiał
Marcin Malcher

 

Comments (1)

  1. Wiadomości

    Wspaniałe pomysły kosztuja grosze. Bezcenni sa ludzie, ktorzy je urzeczywistniaja. Twoj blog jest tego wspaniałym przykładem…

Leave a Reply

%d bloggers like this: