Miło nam poinformować, że Ruch Chorzów i Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch rozpoczęli  oficjalną współpracę! Stosowną umowę podpisali przy Cichej prezesi – Jan Chrapek i Bartosz Horodecki.

Współpraca zakłada m.in. pomoc Wielkiego Ruchu w organizacji oraz promocji działań marketingowych i eventów organizowanych przez Klub, udział zawodników „Niebieskich” w akcjach Stowarzyszenia, zniżkę na karnety i oficjalne klubowe gadżety dla członków Wielkiego Ruchu czy też stworzenie stałego punktu zapisów do Stowarzyszenia w Strefie Kibica przy Cichej. Strony będą również konsultować ze sobą formy wspierania Klubu przez Wielki Ruch oraz założeń planowanych akcji kierowanych do kibiców.

– Nasza współpraca z Wielkim Ruchem nie rozpoczyna się dzisiaj, podejmowaliśmy wspólne działania już wcześniej. Teraz nasze relacje zostały usystematyzowane i sformalizowane. Z dużym optymizmem przystępujemy do dalszej współpracy. Po obu stronach widać dobrą wolę i jestem przekonany, że już wkrótce zobaczymy tego efekty. Wierzymy, że nasze działania pomogą w integracji środowiska kibiców wokół wspólnego celu, jakim jest odbudowa marki Klubu – mówi Prezes Zarządu Ruchu Jan Chrapek.

– Jesteśmy zadowoleni, że zostało zawarte oficjalne porozumienie. Oczywiście wcześniej też pomagaliśmy, ale teraz możemy robić to w stopniu jeszcze szerszym i oficjalnym. Oprócz pomocy rzeczowej czy finansowej chcemy aktywnie zaangażować się w pomoc w organizacji zbliżającego się 100-lecia Klubu. Wiemy także, że na to porozumienie czekało wielu kibiców, jako ostatni krok czy walidację naszych działań ze strony Ruchu. Mamy nadzieję, że za naszymi działaniami pójdą także czyny na boisku – mówi Prezes Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch Bartosz Horodecki.

Comments (1)

  1. Wznowiona umowa o współpracy z Klubem – WIELKI RUCH – Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów

    […] wszystkim członkom Stowarzyszenia WR, że zgodnie z zawartą umową z Ruchem Chorzów (umowa z klubem) po okazaniu w „Grzybku” karty członkowskiej WR, kibice mają zniżki na zakupy w […]

Comments are closed.
%d bloggers like this: