Witajcie w Wielkim Ruchu! To dla nas prawdziwa przyjemność, że kolejny Fanklub postanowił dołączyć do naszego Stowarzyszenia w formie partnera biznesowego. Nazwa waszego fanklubu wskazuje, że skupiacie wokół siebie jedynie ludzi z Żor. Ile osób składa się na Wasz fanklub?

Siemanko, dziękujemy bardzo za możliwość dołączenia do najlepszego stowarzyszenia kibicowskiego w Polsce. Jak słusznie już zauważyłeś, że członkami naszego fan clubu są osoby z ŻoR, które mieszkają za granica. Na początku nasza grupa liczyła 5 członków – założycieli, aktualnie w skład grupy wchodzi 18stu sympatyków Ruchu Chorzów.

Cieszy, że mimo dzielących nas kilometrów wasze serca ciągle są niebieskie. Jak zaczęła się Wasza przygoda z Ruchem?

Historia każdego z nas jest troszeczkę inna, ale w pewnym momencie się łączy gdyż większość członków grupy mieszkała na jednym osiedlu.

W jaki sposób planujecie się rozwijać i co trzeba zrobić by do Was dołączyć?

Planujemy brać aktywny odział w każdym aspekcie kibicowskim, aktualnie skupiamy się na 102 urodzinach Ruchu , na które planujemy dużą akcje z korzyścią dla klubu. Odnosząc się do drugiej części pytania: przede wszystkim trzeba być kibicem Ruchu Chorzów z Żor , który mieszka za granicami naszego kraju, co oczywiście ogranicza dosyć znacząca nasze możliwości liczebne .

Co Was zainteresowało w naszym Stowarzyszeniu i skąd pomysł na dołączenie do nas?

Każdy z nas ma staż na Ruchu co najmniej piętnastoletni, pamiętamy rożne etapy działania klubu, ale uważamy ze tak dobrej współpracy miedzy klubem a kibicami, oraz tak odpowiednich ludzi zasiadających w naszym klubie już dawno nie było, a stowarzyszenie robi świetną robotę skupiając najwierniejszych sympatyków „Niebieskich ” i chcemy być tego istotną częścią.

Macie pięć minut dla siebie. Co chcielibyście przekazać niebieskiej społeczności?

Chcielibyśmy pozdrowić wszystkich kibiców Ruchu Chorzów oraz naszych zgód , ze szczególnym uwzględnieniem sympatyków Ruchu Chorzów z naszego rodzinnego miasta oraz naszych braci z Elity Pabianic. Czas odbudowy trwa w najlepsze , wiec chcemy zaapelować do WSZYSTKICH sympatyków naszego klubu — W JEDNOŚCI SIŁA ! ! ! Razem odbudujemy ten klub, jeśli tylko każdy, kto ma niebieskie serce da z siebie 1920%. Ps.
Kibiców z naszego rodzinnego miasta przebywających na emigracji zapraszamy do kontaktu poprzez nasz fp i dołączenia do naszej grupy. z kibicowskimi pozdRowieniami Żorska emigracja

Tak! Najważniejsze – w jedności siła! a w ciężkich czasach dla klubu tylko wspólne działania pozwolą nam odzyskać dawny blask. Ruch to Legenda bez końca.

Rozmawiał
Marcin Malcher

Leave a Reply

%d bloggers like this: